Opinie nadesłane od Państwa

Opublikowane przez Admin w dniu

Mamy już pierwsze informacje zwrotne na temat działania preparatów z linii Astragalus od naszych sympatyków. Ponieważ nie możemy podać pełnych danych osobowych, posłużymy się inicjałami i wiekiem pacjentów. Zapewniamy, że dane są wiarygodne i, za zgodą konkretnej osoby, jesteśmy gotowi udostępnić z nią kontakt. Zauważyliśmy pewną prawidłowość – jako pierwsze pojawia się działanie adaptogenne, czyli zwiększenie energii życiowej i wydolności fizycznej. Różny jest jednak czas pojawienia się tych korzystnych efektów. Dłużej muszą poczekać osoby poddane przewlekłemu stresowi, zmęczeniu psychicznemu czy też wypaleniu zawodowemu. Szybciej, ku naszemu zaskoczeniu, reagują osoby starsze. Niekiedy doradzamy wtedy zmniejszenie porcji do ½ tabletki dziennie.

Poniżej opisane są przypadki osób, którzy poza rozpoczęciem terapii preparatami z linii Astragalus nie zmienili żadnych innych czynników mogących wpływać na efekt końcowy, czyli nie zaczęli brać innych nowych preparatów, nie zmienili diety, stylu życia czy poziomu aktywności fizycznej. Wszyscy stosowali preparaty z linii Astragalus w stałej zalecanej porcji.

Bardzo zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa obserwacjami podczas stosowania naszych preparatów na www.facebook.com/meapharma lub drogą mailową (e-mail: konsultacje@meapharma.pl). Kontakt z Państwem jest dla nas ogromnie ważny.

KF, lat 67. Bardzo aktywny zawodowo, zmęczony fizycznie i psychicznie, po miesiącu zażywania tabletek Astragalus Mea Ekstrakt zauważył przypływ sił witalnych. Ku naszemu zaskoczeniu w tym samym czasie zauważył, że nie słyszy uporczywego szumu w uszach, który towarzyszył mu od kilku lat. Szum okresowo powraca, przede wszystkim wtedy, gdy ciśnienie atmosferyczne jest niekorzystne. Jednak w ciągu 3 miesięcy stosowania Astragalusa przeważały zdecydowanie dni bez szumu usznego. Efekt ten bardzo nas cieszy, ponieważ szumy uszne nie leczą się praktycznie wcale. Mechanizm takiego działania związany jest z poprawą krążenia mózgowego.

JR, lat 86. Zainteresował się Astragalusem z powodu dokuczających zawrotów głowy, prowadzących do upadków. Wcześniej leczony był klasycznymi lekami rozszerzającymi naczynia krwionośne, które kilka razy spowodowały jednak omdlenie pacjenta. W czasie miesiąca przyjmowania preparatu Astragalus Mea Ekstrakt nie doszło do poważnych zawrotów głowy, poprawiła się także wydolność fizyczna pacjenta. Zauważył, że w czasie codziennych spacerów jest w stanie przejść dłuższy dystans bez zmęczenia i konieczności odpoczynku. Za uzyskane efekty odpowiada działanie adaptogenne, witalizujące i poprawiające krążenie mózgowe i obwodowe.

KB, lat 49. Wybrała Astragalus Beauty ze względu na jego składniki zwiększające produkcję kolagenu w tkance łącznej. Długo, bo aż 6 tygodni, musiała czekać na pierwsze efekty. Kiedy już straciła nadzieję, zauważyła, że, pomimo braku odpowiedniej ilości snu, lepiej radzi sobie z natężoną pracą intelektualną, którą na co dzień wykonuje. Zauważyła też poprawę wyglądu skóry, która stała się bardziej napięta i jednorodna w kolorycie. Poza tym zaobserwowała zwiększenie wytrzymałości fizycznej podczas treningów. Poza wyżej wspomnianymi mechanizmami, w tym przypadku obserwowany był także korzystny efekt Astragalusa na kondycję skóry i tkanki podskórnej.

PK, lat 53. Ma wiele wskazań do zażywania preparatów Astragalusa – nadwagę, cukrzycę typu 2, hiperlipidemię, nadciśnienie tętnicze. Po 3 miesiącach stosowania preparatu Astragalus Mea Ekstrakt okazało się, że ma lepsze samopoczucie, czuje przypływ energii i chęci do życia, nie odczuwa natomiast popołudniowego i wieczornego zmęczenia. Sen jest lepszej jakości, zapewnia poczucie wyspania i odpoczynku o poranku.

JF, lat 60. Poprosił od razu o Astagalus Beauty. Zadecydował o tym dodatek kolagenu i siarki organicznej. Nie, pacjentowi nie chodziło o urodę, ale o kondycję stawów kręgosłupa i stawu kolanowego po przebytym urazie. Poza przypływem energii życiowej zaobserwował, że zmniejszyło się natężenie bólu kolana podczas chodzenia, rzadziej pojawiają się także dolegliwości bólowe kręgosłupa lędźwiowego. Efekt ten pojawił się po 7 tygodniach, a osiągnął swoje dotychczasowe maksimum w 4-tym miesiącu stosowania preparatu. Zaobserwowane działanie wynika z właściwości przeciwzapalnych Astragalusa i jego wpływu na syntezę kolagenu i innych białek tkanki łącznej w układzie mięśniowo-stawowym.

KJ, lat 80 oraz SK lat 86 – przesympatyczna para, która podobnie jak większość z nas, nie chce się poddawać ograniczeniom stawianym przez ciało. Oboje postanowili dać szansę Astragalusowi z nadzieją, że poprawi komfort ich codziennego życia.  Po 3-miesięcznej kuracji Astragalus Mea Ekstrakt zdecydowali się na Astragalus Beauty ze względu na bogatszy skład tego preparatu i jego wpływ na układ kostno-stawowy. Zaobserwowane efekty to większa sprawność ruchowa i wytrzymałość fizyczna przejawiające się szybszym poruszaniem się, łatwiejszym utrzymywaniem równowagi i wyprostowanej postawy ciała. Poprawiła się także kondycja stawów kolanowych. Ustąpiły dokuczliwe zawroty głowy. Opisane efekty są konsekwencją kilku mechanizmów działania Astragalusa – adaptogennego, przeciwzapalnego, antyoksydacyjnego i poprawiającego krążenie.

KR i PR, l. 35. Mamy pierwszą ciążę! Po szczęśliwym zakończeniu pierwszej ciąży doszło do 3 poronień. Starania o drugiego dzieciaczka trwały 2 lata. Rodzice nie leczyli się do tej pory farmakologicznie, ale od grudnia 2018 r. zażywali Astragalus NewLife. Cieszymy się, gratulujemy, niech się dzieciaczek dobrze rozwija!

Opracowane przez Autora na podstawie przekazanych informacji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *